Logo
Wydrukuj tę stronę

Heckert Solar zwiększa moc produkowanych modułów PV

Heckert Solar zwiększa moc produkowanych modułów PV
Heckert Solar GmbH planuje w roku 2015 wzrost sprzedaży wprowadzonych na rynek na początku 2014 modułów 60-ogniwowych z serii NeMo P.
W tym celu przedsiębiorstwo uruchamia kolejną linię produkcyjną specjalnie na potrzeby rosnącego popytu na moduły 60-ogniwowe. Tym samym roczna moc produkowanych paneli wzrośnie z 180 MWp na 240 MWp. Nowa linia, dzięki wdrożeniu zoptymalizowanych procesów produkcyjnych, będzie jeszcze bardziej efektywna od poprzedniej oraz przyczyni się do podniesienia konkurencyjności Heckert Solar na rynku PV.
Firma, na przekór panującym w branży PV trendom zniżkowym, odnotowuje od wielu lat dodatni bilans.
 
Nie tylko wzrost produkcji, otwarcie na nowe rynki zbytu, a także ciągłe poszerzanie kompetencji kadry to cele, jakie przyświecają zarządowi przedsiębiorstwa. To wszystko, w połączeniu z wielokrotnie wyróżnianą przez instytucje kredytujące strukturą finansową oraz wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że Heckert Solar jest solidnym, godnym zaufania partnerem biznesowym także na trudne czasy.
 
Heckert Solar jest wiodącym europejskim producentem modułów PV, produkowanych wyłącznie na terenie Niemiec. Swoją pozycję w branży firma zawdzięcza zastosowaniu najnowszych technologii, innowacyjnych komponentów, ponadprzeciętnemu poziomowi jakości, a także kompetentnemu zespołowi pracowników, złożonemu ze specjalistów branży solarnej.
Design by Studio Nexim.